Dneska, tedy 8. 2. 2020, se nám podařilo si letos poprvé zatrénovat ve vlnách a to na řece Svitavě. Posledních několik let se tu kvůli nedostatku vody nemohl jet závod a popravdě si ani nevzpomenu, kdy jsme si tam byli naposledy zatrénovat. Mohutné deště v posledních dnech nám přinesly možnost si řeku sjet. Nejedná se sice o obrovské vlny, ale byla zase trošku změna od každodenního ježdění na klidné vodě u loděnice.

 

Ve složení Adam, Božka, Vojta, Zuzka, Bořek, Sáňa, Mara za auto doprovodu Šamana a Jindry, jsme si tedy 2x sjeli trať dlouhou 7 kilometrů a spokojení jsme se mohli vracet domů.

Jestli se bude dát letos jet jarní závod právě tam bohužel není možné říct, ale s dnešními podmínkami by to určitě šlo. Celý trénink nás doprovázelo sluníčko a byla to zkrátka značka ideál.

Teď se budeme připravovat zase na loděnici s možnými jednodenními vyjížďkami na kanál nebo třeba znovu na Svitavu. Na konci jarních prázdnin se čtyřčlenný tým vydá s reprezentací na soustředění do Španělska a to už znamená, že se sezóna nekompromisně blíží. Vy u toho určitě buďte s námi, protože vás v průběhu budeme o všem informovat.

Tak zatím ahoj!