Někteří mají první závod sezóny v Austrálii nebo ve Spojených Arabských Emirátech. Ne všem se ale poštěstí, aby se na takovou cestu mohli vydat a tak pro většinu z nás byl první závod v našem milovaném Brně. 

 

Každý rok tu na jaře pořádáme závody. Vzhledem k vodním podmínkám se posledních pár let nedaří uspořádat je na Svitavě, takže se jezdí na Svratce před loděnicí. Na druhou stranu je to ale fajn, protože tu máme lepší zázemí. 

 

Martina Satková, Adam Satke, Gabriela Satková, Marie Němcová, Vojtěch Matějíček, Roman Ivánek, Marek Rygel, Petr Veselý. Něco vám ta jména říkají?

Toto všechno jsou medailisté z mistrovství světa nebo Evropy na divoké vodě. I když Svratka není zrovna nejdivočejší všichni tito borci na ní rádi startují.

 

Já jsem kvůli nemoci tentokrát přihlížela ze břehu. Pomáhat fotit nebo chystat výsledky a občerstvení se ale musí, tak jsem byla ráda, že tam se všemi můžu být (děkuju mami a tati, že bydlíme jen kilák od loděnice).

 

Pár oddílových ptáčátek nám vyletělo z hnízda a někteří si tak odjeli svůj vůbec první závod. Nejmladší závodníci Luky a Filda s tím sice trošku bojovali, ale snad můžu říct, že si to nakonec užili.

 

No a to bude všechno k prvnímu závodu. Znovu začíná doba, kdy první volný víkend je v červnu a nominace klepou na dveře. Tak nám držte palce a hlavně kontrolujte naše stránky, ať vám nic neuteče!!

 

Sportu zdar!