propozice na akci

 

Termín konání: 10. – 17. února 2007 
Místo: Chata UHÚL – Gerlova Huť ( cca 5 km před Železnou Rudou).
Sraz: Kdo jede společně, tak v sobotu 10.2.07 v 8:00 hod. na loděnici. Jinak sraz na chatě tentýž den nejdříve v 16:00 hod.
Cena: Za ubytování 840,- Kč za osobu. Doprava oddílovým autem 350,- Kč/os. U soukromého auta se domluví pasažéři s majitelem auta.
Ubytování: V dřevěné chatě, pokoje o 4-6 lůžkách s lůžkovinami. Na pokoji se topí v kamnech. Každý pokoj je vybaven el. vařičem a nádobím. V chatě je jedna teplá sprcha. Špatný příjem televizního signálu. V každém pokoji přípojka na dobíjení mobilních telefonů.
Stravování: Každý z vlastních zásob. Bude se jezdit nakupovat do Žel. Rudy. První dva dny se nepojede nakupovat.
Zaměření: Zejména jízda na běžkách – základní výcvik, pokročilí celodenní tůry. Pro zájemce bude organizováno večerní lyžování na sjezdovkách. Vleky si budou hradit zájemci ze svého. 
Vybavení: Běžky, hole, běžecké boty, vosky a korek. Malý baťůžek, nebo ledvinku. Brýle proti slunci, krém. Dvě čepice na uši, větrovku, kalhoty na běžky, dvoje rukavice. Podkolenky, ponožky, spodní prádlo, trika s dlouhým rukávem – minimálně tři sady. Plavky. Láhev na pití. Oblečení do chaty a noční úbor. Hygienické potřeby včetně toaletního papíru. Průkazku zdravotního pojištěnce.
Záloha: Nejpozději do 28. ledna 2007 u Bohuslava Šamánka ve výši 840,- Kč za osobu.
Informace: Na tel.: 723 118 525