Po pár letech se opět předvedl oddílový výběr na tradičním podzimním závodě kombinovaných štafet.

V sobotu ráno odvážní členové našeho oddílu odjíždí vstříc novým zážitkům na 12. ročník Bobr cupu. Pro neznalé upřesním, že Bobr cup není jen tak obyčejný závod, ale je to závod, který se nevzdává, a účastnit se ho mohou jen opravdoví drsňáci. Naše štafeta složená z elegantního a zarputilého běžce (Michala), drsného bikera (Semiše) a pekelně rychlého kajakáře (Pavla) si se závodem uměla poradit a nástrahy pořadatelů jí nedělali velké problémy. Na Michala, který startoval jako první čekal patnáctikilometrový běh přes pole, louky, les a pětkrát i brod přes vodu. Na prvním brodu přes řeku Moravu se poranil na noze o ostrý kámen, ale na rychlosti neubral a po 77 minutách předával štafetu Semišovi. Ten vyrazil na pětadvacetikilometrový okruh kolem Mladěčských jeskyní s drsnými sjezdy a třemi brody přes řeku a po 78 minutách předává štafetu kajakáři. Pavel začíná svoji disciplínu skokem do řeky a přeplaváním na druhou stranu, kde běží pro loď. Nasedá a 20 minut pádluje. Poté zbývá už jen co nejrychleji vysednout, vzít loď na ramena, přebrodit řeku, vylézt na rampu, sjet z ní do koupaliště a závod končí. Naše trojka vyzávodila kvalitní výsledek. Zvláště v silné konkurenci profesionálních běžců a cyklistů. Proto také 7. a zejména 1. cena z tomboly, kterou bylo horské kolo, nemohlo padnout do rukou nikomu jinému než jim. Více informací o závodu a výsledcích si můžete přečíst na adrese www.bobrcup.cz A také doufám, že vás to navnadilo na příští rok, a že náš oddíl bude daleko více zastoupen.