O uplynulém víkendu se rozdávaly první body do nominace a Českého poháru ve sjezdu. Vzhledem k tomu, že do poslední chvíle nebylo jasné, zda se závodní trať bude konat na lehčím nebo těžším úseku, byli z Brna vysláni jen zkušenější závodníci.  Nakonec se jelo na snazší části Sušice - Čepice, takže na závodníky čekal nenáročný terén s množstvím mělčin. Výrazná změna oproti loňskému roku byla v počasí. Zatímco před rokem nám přes noc nasněžilo, letos jsme kolem vody chodili v kraťasích. 

 

Z našich závodníků se nejvíce dařilo Marii na C1 a v první desítce se umístili ještě Adam, Sandra a Pavla.

Součástí závodů bylo i Mistrovství ČR v družstvech, kde naše holky vyhrály a připsali si tak titul Mistryň ČR. Dobrých výsledků dosáhli i Ondra s Viktorem, kteří si připisují první cenné body.

Závod absolvovali také Lukáš s Filipem, pro které byl závod hlavně o sbírání zkušeností na „velké“ akci . Brněnskou skupinu doplnily ještě Klárky, které sice nestartovaly, ale poctivě trénovaly.

 

 Hned následující víkend se sjezdaři utkají na technicky náročné řece Kamenici a ostatní pojedou reprezentovat brněnský oddíl na slalomy do Zábřehu.